MamWas Travel

MamWasTravel

Nie odnaleziono wydarzeń!

Data

wrz 15 2023
Expired!

Czas

13:00 - 13:00

Koszt

2500zł + 90€

Etykiety

hot oferta

Wakacje w Grecji Sierpień

Wakacje w Grecji.

 • DZIEŃ I – 2024

Wyjazd z (Krakowa, Warszawy, Wrocławia) *. Na drogę proszę o zabranie suchego prowiantu, osoby, które źle znoszą podróż o zaaplikowanie sobie leków na chorobę lokomocyjną. Uczniowie wsiadają wraz z przydzielonym opiekunem do autokaru zgodnie z wcześniej przygotowanym harmonogramem. Nocleg tranzytowy w Serbii. Kolacja.

DZIEŃ II – 2024

Przyjazd do Grecji w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w hotelu 3* na Riwierze Olimpijskiej. Młodzież zostanie zakwaterowana w pokojach zgodnie wcześniejszymi ustaleniami.  Obiadokolacja, zapoznanie z infrastrukturą hotelową oraz przedstawienie harmonogramu na następny dzień. Wieczorny spacer brzegiem morza.

 

DZIEŃ III – 2024

Śniadanie. Spacer do zamku Platamon. Zamek wzniesiony w XI wieku przez krzyżowców. Głównym zadaniem twierdzy była ochrona szlaków handlowych między Macedonią i Tesalią, a także kontrola morskiego szlaku między Tesalonikami, a Eubei (Evia). Obiad. Popołudniowe plażowanie nad morzem. Powrót do hotelu. Kolacja.

DZIEŃ IV – 2024

Śniadanie. Całodzienny wyjazd na rejs na urokliwą wyspę Skiatos, położoną w archipelagu Sporadów. Połączenie wspaniałego rejsu z niesamowitymi wspomnieniami z filmu Mam Mia. Wyspa, która stała się domem dla niezapomnianych scen z filmu. Wspaniałe złociste plaże to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek, a magiczne lazurowe wody zapraszają do kąpieli. Powrót do hotelu. Kolacja.

DZIEŃ V – 2024

Śniadanie. Gry i zabawy nad morzem i basenem. Kolacja.

DZIEŃ VI – 2024

Śniadanie. Wycieczka do Tesalonik. Miasto zbudowane w 315 r p.n.e. przez Kasandra, nazwane na cześć siostry Aleksandra macedońskiego. Zwiedzanie Rotundy, Rzymskiej Agory, zobaczymy Łuk Galeriusza, plac Arystotelesa, przespacerujemy sie nadmorską promenadą do Białej Wieży symbolu miasta. Przejazd do Litochoro. Spacer do wodospadów Zeusa.  Powrót do hotelu. Kolacja.

DZIEŃ VII – 2024

Śniadanie. Wycieczka do Kalambaki, zwiedzanie METEORÓW wiszących klasztorów (ważny odpowiedni ubiór). Niesamowite cuda natury – klasztory zawieszone między niebem, a ziemią w których toczy się życie monastyczne od średniowiecza. Po drodze zatrzymujemy się w pracowni pisania ikon. Obiad w postaci box. Powrót do hotelu, kolacja.

DZIEŃ VIII – 2024

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do hotelu tranzytowego w Serbii. Kolacja.

DZIEŃ IX – 2024

Śniadanie. Przyjazd do (Krakowa, Warszawy, Wrocławia) *.

Cena 2500zł za osobę + 90€ płatne w Grecji (koszt realizacji programu)

Cena zawiera:

 • 6 noclegów w hotelach 3* z trzema posiłkami
 • 2 noclegi tranzytowe w hotelu 3* ze śniadaniem i obiadokolacją
 • Noclegi w pokojach 3 i 4-osobowych (możliwość łóżek piętrowych)
 • Do posiłków woda w karafkach
 • Bilety wstępu do klasztoru w Meteorach
 • Opłatę za przewodnika angielskojęzycznego –Meteorach, Tesalonikach,
 • Rejs na wyspę Skiatos
 • Przejazd komfortowym autokarem
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Podatki hotelowe
 • TFG+TFP -obowiązkowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

 

Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

* – wyjazd z Warszawy, Krakowa, Wrocławia po wcześniejszym uzgodnieniu